Close

UV gely – recenze

uv-gely

Recenze UV Gelů určené pro modeláž gelových nehtů
 

MODELOVACI-UV-GELY-na-nehtykvalitni-uv-gely-na-nehty

PODKLADOVÉ-UV-GELY-na-nehty

VRCHNI-UV -GELY-na-nehty

FRENCH-UV-GELY-na-nehty

BAREVNE-UV-GELY-NA-NEHTY

ESHOP-UV-GELY-NA-NEHTY

 

Jak správně vybrat UV gel?

UV gel je hlavní součástí při modeláži gelových nehtů. Základním gelem je UV gel modelovací, ostatní UV gely řadíme na podkladové, kamuflážní a UV gely vrchní.

Barevné UV gely

Barevné UV gely vynikají svou skvělou krycí schopností a jsou určené na francouzskou manikúru nebo celoplošný design nehtu. Všechny UV gely lze nanášet na přírodní nehty i nehty umělé a je nutné je vytvrdit za využití  UV lampy.

Jak správně aplikovat UV gel?

UV gel nanášíme na mírně zbroušený a důkladně odmaštěný nehet nebo nalepený tip, na který jsme použili přípravek pro odmaštění nazývaný – Primer. UV gel nanášíme vhodným štětcem do středu nehtu a postupně ho roztíráme do stran přibližně jeden milimetr od nehtové kůžičky. Důležité je UV gel rozetírat jen jedním tahem, aby se v UV gelu nevudělaly vzduchové bubliny. Každou vrstvu UV gelu je důležité vytvrdit v UV lampě na gelové nehty a to po dobu 2-3 minuty.
Po vytvrzení v UV lampě odstraníme výpotek za pomoci čističe gelových výpotků a  již vymodelovaný nehet zpilujeme pomocí piníku na nehty do požadovaného tvaru. Do modelovacího UV gelu je možné vkládat různé ozdoby a zdobení na nehty. Na hotový a vymodelovaný nehet můžeme použít barevný gel, který zafixujeme vrchním gelem.

Rozdíl mezi jednofázovým a třífázovým UV gelem?

Jak už název vypovídá u UV gelů jednofázových stačí použít pouze jeden gel a to modelovací. U gelů třífázových je nutné použít UV gely celkem tři.
UV gel podkladový, vrchní nebo make-up gel jsou v možnosti použití  gelu jednofázového gely –  doplňkové, které můžete a taky nemusíte použít  – pouze zlepšují kvalitu modeláže.
U gelů třífázových je nutné použít třífázový postup gelů v daném pořadí k docílení skvělého výsledku nehtové modeláže.

Co je UV gel kamuflážní?

Modelovací a krycí UV gel v krásných přirozených odstínech od hnědé až po růžovou barvu. Nazývá se taky make-up nebo cover gel.
Používá se pro maskování nedokonalostí nehtu při přechodu mezi vlastním nehtem a nehtovým tipem, optickému prodloužení nehtového lůžka nebo sjednocení jeho barvy. Je velmi důležité vybrat si správný odstín, který je nejvíce podobný barvě nehtové ploténky.
Nanáší se v tenké vrstvě pod UV gel modelovací  nebo za jeho pomoci můžeme nehet přímo vymodelovat.